Grafické štětce – kostky

ikonka
Sada štětců s různými tvary, zejména s tvary kostek. Ukázky v náhledu.
K dispozici je jako obvykle abr pro adobe photoshop a složka s GIF obrázky pro jiné verze PS nebo jiné grafické editory.
Při jejich užití mě nemusíte uvádět jako autora, ale žádné šíření bez mého svolení.

Počet štětců: 25

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

23 komentáře “Grafické štětce – kostky

 1. Ahoj,mám nový blog o grafice a chtěla jsem se zeptat.Jak jsi dala vědět světu že tu jsi?To jsi psala do komentářů aby navštívily tvůj blog nebo jak?Vážně by mi to pomohlo.Předem děkuji Tessinka

 2. [1]: Já už tu jsem pět let, někdo si všimnout musel :D
  Nikdy bych se nesnížila k reklamám, je to potupné a neuznávám to, jsem na ně alergická.
  Mně pomáhá to, že jsem v autorském klubu a to, že už mě zná plno lidí řádku let, blog vznikl v roce 2005, jenže tehdy bylo na systémů pá blogů, takže bylo jednodušší si všimnout. Nevím, jak bych to udělala dneska, kdybych byla někdo úplně nový a neznámý. Mně hrálo do karet, že mám i grafický tým už nějakých pět let, sice na webu, ale tam nás taky někteří znali.
  Takže na tohle nemám odpověď.
  Reklamy sice nesnáším, ale v zásadě ti asi nic jiného nezbude, pokud chceš, aby si tě všimli.
  Vydrž tři měsíce, a pak se můžeš přihlásit do autorského klubu, tvé články pak budou na hlavní straně blogu a přilákají návštěvníky.

  My se taky vypracovávali několik let, než jsme se dostali do povědomí lidí, ale na blogu je to podle mě snazší kvůli všechny té reklamy, na webu jsi zahrabaná úplně.

 3. Jů,kostičky vypadají moc pěkně..určitě vyzkouším až zapnu photoshop:-) Pak ti napíšu jak se mi to jeví, ale určo to bude 100%:-D Ty chyby neděláš ;-) (Já vím,ale omylní jsme všichni, to není urážka, ale kompliment:-))

 4. [2]: pro slečnu asi bude problém se do AK dostat, páč věčina lidí z Ak grafické blogy nebere… Ostatně kromě tebe a layforu už nepřijali žádný grafický blog :-/

 5. [17]: BoniTka tam je, Sara tam byla, plus je tam ještě jeden grafický tým a jedna slečna, co dělá grafiku a v pravidlech je, že grafika(vlastní) tam spadá… Je tam i pro to speciální kategorie.
  Takže to co píšeš, není pravda. Pokud splňují pravidla, neřeší se, zda jde o grafiku nebo deníček či cokoliv jiného.

  Dost záleží na tom, aby ten blog byl o vlastních věcech, ne cizích, což tyhle blogy splňují.

  Jinak bezvadný, Blanch, stáhnu a zkusím.

 6. [19]: BoniTka tam opravdu není a jestli tam byla Sára, tak prosím. A i kdyby tam bylo grafiků 10, hlásilo se jich tam o hodně víc.
  Sama jsem to sledovala a u grafických blogů bývala většinou anketa. Ale členové AK si představují autorskost jinak, než upravením obrázku.
  Ano, je tam kategorie: "Grafika a kreslení", ale jsou vní blogy zaměřené na kreslení, ne na grafiku(najde se tam někdo, kdo dělal obojí…)
  Hledět by se nemělo na to, jestli jde o fotoblog, grafický blog, deníček nebo cokoliv jiného(autorského), ale hledí se na to. Většina členů AK je proti sims blogům. A to i proti těm autorským. Nepřijali tam čistě autorský blog o sims jen proto, že byl o sims. A to stejné je i u grafiky. Všimla jsem si několika případů, kdy nepřijali grafický blog, který neměl nic zkopírovaného.
  Taky záleží na tom, kdo vybírá- někdo přijme všechny blogy, co nekopírují a jsou atorské, i když jde o blog o sims, grafice, autorovi… a někdo jen pro téma blogu "vraždí".

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..