Nejnovější informace o obsazení HP5

Njenovější informace o obsazení rolí do HP5.
Britská castngová agentura v novém dopisu prozradila, že Stuart Hastings byl obsazen do role mladého Remuse Lupina, který se objevuje ve „Snapeově nejhorší vzpomínce“ ve Fénixově řádu.Tato zpráva nebyla ještě oficiálně potvrzena, ale podle stránky HP Fan Zone je tato agentura velmi spolehlivá…
Daily Racords oznámili, že 17-ti letá Susie Shinner z Nottinghamu byla obsazena do role mladé Lily Evansové v Harrym Potterovi a fénixově řádu. Bohužel zatím není k dispozici jejjí fotka. Nyní se můžete podívat na Susiinu fotku.
Článek také říká, že Robbiemu Jarvisovi, který byl obsazen do role mladého Jamese Pottera, je 19 let.
Obsazení role Lily ale ještě nebylo potvrzeno Warner Bros!

Na HP Fan Zone se objevila špatná zpráva, Mundungus Fletcher je vyřazen z Fénixova řádu ! Richard Leaf - DawlishNašla jsem jednu fotku Richarda Leafa, který bude hrát ve Fénixově řádu bystrozora Dawlishe. Klikněte na obrázek u článku pro zvětšení.

Toto jsou fotografie madame Bonesové(Sian Thomas). Pro zvětšení – klikněte na foto. Objevila se v několika představeních Královské Shakespearovské společnosti, také je známá z televizních a filmových rolí. V současné době natáčí film s Alanem Rickmanem (Snape) s názvem Perfume.

Zde je ještě jedna fotografie mladého Jamese Pottera.

Warner Bros také potvrdili, že se Dursleyovi vrátí po tom, co chyběli v Ohnivém poháru. Už jsou také oznámena jména některých z Dudleyho gangu: Jason Boyd bude hrát Pierse Polkisse a Richard Macklin bude hrát Malcolma.

Další obsazení zahrnuje Charlese Hughese jako mladého Červíčka a WB také potvrdili, že Susie Shinner bude doopravdy hrát Lily Evansovou! Mladého Jamese Pottera bude hrát Robbie Jarvis, jak už jsme vás informovali minulý týden.
Bystrozora Dawlishe bude hrát Richard Leaf a Nick Shim se objeví jako Zachariáš Smith!

Mugglenet nedávno informoval, že Tony Maudsley byl obsazen do role Hagridova nevlastního bratra Drápa. Tony je proslulý svými komediálními hrami na BBC a můžete ho znát z filmů Ospalá díra, Vášnivá salsa, Jarmark marnosti. Bohužel ani tuto informaci zatím Warner Bros nepotvrdil!

Tady najdete 5 Tonyho fotek.
Internetové stránky The Leaky Cauldron zveřejnily seznam postav, které by se měly objevit ve Fénixově řádu. Tento seznam není kompletní, ani není potvrzen Warner Bros. a může se ještě změnit.
Soupis také nezahrnuje stálice, které očekáváme, že se ve filmu objeví. Na celý seznam se koukněte ZDE