Jak zatočit se Severusem Snapem – 7. kapitola

Zlobivý vtipálek
Severus sebou šil ze strany na stranu.
Ležela vedle něj tak, jak ji zanechal, téměř nahá. Rukou přejížděla po jeho stehnu a špičkou jazyka přitom kroutila po jeho paži. Přisouvala se blíž a blíž, až se nakonec celá přesunula na něj. Odhalila ze sebe peřinu a popadla Severusovy ruce, které následovně položila na svá ňadra. Hluboce vzdychla a Severusovi utekl taky jeden tichý sten. Zavřel víčka. Maewe ho mezitím zbavila přebytečného oblečení a chystala se udělat to, na co Severuse celou dobu čekal..
„NE!“Vyskočil do sedu a vyděšeně se rozhlížel kolem, držíce se přitom za hrudní koš, ve kterém bilo jeho srdce neuvěřitelnou rychlostí. Byl celý propocený a…
„Sakra!“ ..vzrušený. Promnul si obličej a starostlivě(až jemu nezdravě..heh) se ohlédl na Maewe, jestli ji náhodou nevzbudil. Naštěstí spala, ani to s ní nehnulo.
Severus se zvedl z postele a odešel do koupelny, aby se vysprchoval. Nenáviděl pot a nestrpěl by, kdyby tak měl nadále spát.
Byl to jen sen, jen pitomý sen. Ale byl tak živý!!
(Ale líbil se ti, to nemůžeš popřít, Sevie..respektive..jisté partie tvého těla to nepopřou J) Přece jenom není z kamene. Ono už stačí, že prostory, které obývá jsou celé z kamene).
Nakonec si šel znovu lehnout. Stáhnul na svou polovinu peřinu, kterou mu mezitím Maewe ukradla, aby se mohl přikrýt. Jakmile však dolehnul, Maewe se otočila a nevědomky se převalila přímo na ně. Pohoršeně pokrčil nos(POKRYTEC!)
Maewe položila svou ruku na jeho břicho a sama se k němu přitulila pokládajíc svůj obličej na jeho hruď. Díky bohu byla aspoň přikrytá a nic tak významného(vidíte to děvčata, jaké významné věci podle Severuse Snapea máme?J) neodhalovala.
No co to..?? Jestli mě poslintá jako to udělala s mým prostěradlem, tak.. Proboha..
Vdechoval vůni levandule(najednou je to vůně a ne smrad, co?). Nějak mu už nepřišlo, že by to byla ta pošetilá vůně, kterou tak pohrdal. Asi jsem si zvykl. Pomyslel si. (No jasně, zvykl, kdyby sis nelhal, Sevíku!!)
Opatrně uchopil její ruku a strhl ji ze svého těla dolů, pak následoval i její obličej a trup. Nesnesl ji mít na sobě(asi ho to moc vzrušovalo..hehe).
„Co to tam píšeš za blbosti, Blanch!“ Rozčílil se na mě. „Hezky mě napiš takového, jaký jsem!“
„Ale ty takový jsi, Sevie!“
„Nech toho!“
„Čeho?“ Zeptám se s nevinností v hlase.
„Ty to moc dobře víš!“ Zavrčel nevrle.
„Nevím,“ odpovím prostě.
„Ale víš! Nech toho, neříkej mi tak! Nejsi moje máma!“
„Ale jsem tvoje stvořitelka, chlapečku!“ Zvýším na něj hlas.
„To teda nejsi. Autorská práva na mě má Joanne Kathleen Rowling!“
„Ty v tom máš teda jasno, jsi nějak moc chytrej!“
„Ty snad o mně pochybuješ?!“
„Musíš mít vždycky poslední slovo, Severusi?!“
„Musím, když píšeš takové kraviny!“
„Považuješ se za kravinu, Severusi?“ Zeptám se pobaveně. Zrudl.
„Já jsem to jediné normální v téhle pitomé povídce, tak ze mě nedělej nadrženého vola!“
„Oh, oh, taková silná slova, Severusi. To není tvůj styl. Ty, takový gentleman,“ rozesměji se. „Tak říkáš normální.. a co to bylo za sen, hm?“ Zase jsem obelstila Severuse Snapea.
„Noo, totiž.. copak já můžu za to, co se mi zdá?“
„Ne, ale tvé podvědomí ano. A o něčem to vypovídá, Severusi. V hloubi své duše po ní prostě toužíš, přiznej si to.. a pak, že nejsi přirozený.“
„To je blbost, nesnáším ji!“
„Od nenávisti je k lásce blízko, ty pokrytče!“
„Tyranko!“
„Sobče!“
„Diktátorko, despoto..“
„Tak dost, to si nech pro své studenty nebo tě vymažu!“
„Já tady vůbec nemusím být,“ ohradil se na znamení vítězství(zřejmě si myslel, že nade mnou vyhrál nebo co) Severus Snape.
„Jo, správně. Můžeš přeskočit pár stránek a navštívit jiné love story, kde z tebe toho nadrženého vola, jak ty říkáš, jiné autorky fanfiction mile rády udělají.“
Na okamžik mu sklaplo. „To byla podpásovka!“
„Tak se nehádej a buď rád, že jsi rád, Severusi a teď už konečně k ději, mazej spát!“
Severus Maewe odstranil ze svého těla, odsunul ji do dostatečné vzdálenosti, aby se ho nemohla dotýkat(jinak by se totiž neudržel..Sorry Sevie, ale já těch urýpaných komentářů nenechám).
Letmým pohledem zkontroloval, zda dýchá pravidelně, když v tom se Maewe opět otočila a odhalila tím svůj obnažený hrudník.
„Tak dost,“ špitl naštvaně, „tohle nemusím snášet, to musí skončit!“ (No jo, Severus Snape není zvyklý pořádat se s vášněmi.) Nemohl se však zrakem odtrhnout od její nahé kůže. (Ty ty ty, zlobivý chlapeček!)
Opatrně, aby ji nevzbudil, se nad ní sklonil a rukou pomalu namířil na hruď. Když si uvědomil, co dělá, v rychlosti jí přikryl peřinou a nakvašeně se obrátil na druhý bok. (A pak, že z něj dělám já nadrženého vola. Holt příroda je mocná čarodějka, mocnější, než Severus..)
Ráno, když se probudil, byl celý rozlámaný. Vůbec se nevyspal. První, co udělal, když vstal, bylo, že ze skříně vytáhnul flakónek s nápisem ŽIVOTABUDIČ a dal ho Maewe na stolek před postelí.
„Na chůvu si hrát nebudu. Doufám, že Brumbál nařídil skřítkům, aby jí nosili jídlo. Abych ze sebe dělal kuchaře a číšníka v jednom, to se po mně snad nechce. Nemám to v popisu práce a už vůbec nejsem za to placený!“ Mumlal si pod svůj zahnutý nos.
„Kdo by to taky jedl,“ to už se Maewe vzbudila, „člověk, aby měl strach, jestli mu tam nedáte projímací lektvar nebo něco podobného.“
„Nerad bych si poničil saténové povlečení,“ podotknul sarkasticky na oplátku Snape. „Já odcházím a vy byste se mezitím mohla obléknout!“
„Cože? Já jsem..“ otočila zrak na sebe a pohled, který se jí naskytl, jí zhrozil. „VY!“ Křikla. „Proč jsem nahá?“
„No, asi proto, že na sobě nic nemáte.“
„Jak vtipné!“
„Ok, víte, tady na hradě nefunguje mudly tolika oblíbená televize a já se prostě neměl na co dívat.“
„Ještě vtipnější. Vy zvrhlíku! Proč nejsem oblečená?“ Dorážela dál.
„Hábit jste měla celý od krve a nálevu,“ skončil to jednou provždy Snape. Neměl čas se tady tak vybavovat, a ke všemu zrovna s ní.
„A to jako i vrchní část spodního prádla, jo?“ Skrčila obočí.
„ANO!“ V tu chvíli bylo lepší říct tohle, než přiznat, že vedl obrovský boj se sponou na podprsence, nad kterou ale samozřejmě vyhrál(to by nebyl Severus Snape) a že byl nucen jí hrudník potřít mátou. Představa, že by se celá škola dozvěděla, jak tady své studentce sundává podprsenku, ke všemu s takovou nemotorností, se mu opravdu nelíbila.
„Kde je mé oblečení teď?“ Rozhlížela se kolem sebe, ale nikde nebylo.
„V koupelně, čisté!“ Nenechal ji cokoliv namítnout či říct a s hlasitým třísknutím dveří odkráčel na snídani.

99 komentuje Jak zatočit se Severusem Snapem – 7. kapitola

 • HPGirl  píše:

  Hustý.-)

 • Terulka  píše:

  Božínku Blanch, teď jsi se rozjela:o))) akorát tam máš napsaný, že to je sedmá kapitola a ona je to osmá…. jinak S-K-V-Ě-L-Ý!

 • Terulka  píše:

  Nééé, počkat, sorry, to jsem zase zblbla… spletla jsem si to s povídkou Třináctá komnata… chjo… moc se omlouvám…:o)

 • Blanch  píše:

  Terulka: :))v pohodě..

  No jo, nějaxe to rozjet musí, ne? 🙂

 • Terulka  píše:

  Určitě:o)))

 • Melodye  píše:

  Skvělý úplně super nevím co říct…

 • Melodye  píše:

  Dodatek kdy bude další kapitola třináctý komnaty a tady toho?

 • Lelli  píše:

  Čím dál lepší… Já nevím, co mám pořád psát, abych se neopakovala, je to prostě úžasné, skvělé… (domysli si další synonyma)

 • Blanch  píše:

  heh..taková rychlost..

  Komnata bude o víkendu a tohle možná taky..možná i Pikový král..ještě nevím jistě 🙂 Každopádně něco z toho bude určitě

 • HPGirl  píše:

  No s naší rychlostí s jakou chceme další díly, musíš počítat, když píšeš tak skvělé povídky.-)

 • Lenka  píše:

  Je to pěkný, jen mi vadí, že rýpeš do Snapea. Je to můj miláček. Jak by se ti líbilo, kdybych ti rýpala do Siriuse?

  Je to fakt super, hlavně tvé rozhovory se Snapeem. Jen tak dál. Budeš rýt pořád jen do něj, nebo se zaměříš i na jeho milovanou studentku?

 • Blanch  píše:

  Lenka klidně si do něj rýpej, já bych do něj taky rýpala :)) MImochodem, Snape je v mém žebříčku hned za Siriem..

  Jeho milovaná studentka není středem pozornosti..o něm je ten příběh vlastně, takže jen do něj..  do ní si takhle nemůžu rýpnout, protože to vymyšlená postava a je dokonalá.. jinak..už tím, že píšu, že jí smrtí ponožky a že slintá..to už je dost velká urážka, ne? :))

 • Blanch  píše:

  smrtí ne..ale smrdí :)))

 • Sinaktyr  píše:

  Ahojky… je to fakt bomba:-)… už se těšim na další, chtěla jsem se zeptat, kdy bude další kapitolka Počátku Pobertů v Bradavicích?… Už se nemůžu dočkat…(c:

 • Blanch  píše:

  Sina: tak k těm jsem nepřidala kapitolu asi půl roku, takže kdy bude další..heh, to fakt nevím.. já budu pokračovat v psaní Pobertů asi až dopíšu všechny rozepsané povídky, co mám a že je jich hafo..

 • Melodye  píše:

  Blanch: No tak toda se nedočkáme Pobertů, když máš rozepsaný 3 povídky a určitě máš něco ještě v Pc že jo?

 • Kačulín  píše:

  Mooooooooooooooc KRÁSNÝ!!!!!!!

 • čtvrtek+pátek=sobota  píše:

  No Blanch, trochu se mi zdá, že se snažíš napodobit styl psaní Severky Plamnné.

  Svůj styl bys tolik měni neměla, protože to není přirorzené.

  A myslím si, že píšeš i lépe. Tím, ale nechci říct, že se mi tahle povídka nelíbí! Je tu různé-chvilku si říkám dobrej nápad, ale chvilku trapný.

 • Blanch  píše:

  Melodye: omyl..mám rozepsaných pět povídek a v počítači určitě mám nějaké, ale ty zatím zveřejňovat nebudu, protože bych to už vážně nestíhala vůbec :))

  Sevrky Plamenné?? Proč proboha? A čím?? Vždyť na tom není nic podobného jejímu stylu.. ona píše úplně jinak. Mnohem krásněji a vtipněji, s ní se přece nemůžu rovnat. Nechápu, co je na tom podobného… heh..tos mě fakt dostal(a).. jinak…četl(a) si úvod? POkud ne, přečti si ho..já s tím nepřestanu, protože se v tom vyžívám.. je to pro mě relaxace.. je to parodie..znáš to slovo??? To nemá s mým psaním ff povídek nic společného..je to úlet..

 • Blanch  píše:

  Takhle potupit jméno Severky Plamenné, že se nestydíš..

  Jinak..parodie mají být trapné..já tímto paroduji plno autorek, které si ze Snapea dělají vysněného prince, což on není..

 • čtvrtek+pátek=sobota  píše:

  je mi to jasné! vím co je parodie a úvod mám přečtený už dávno!

  tohle se podobá Severce plamenné kvůli těm závorkám a okomentovávání povídky postavami, nutono podotknout, že tys tenhle nápad ještě více rozvedla – je to dobrá a myslím si, že kdybys povídce věnovala pozornost takovou, jako všem povídkám, tak by byla jako všechny ostatní skvělá!

 • Blanch  píše:

  ale ona nekomentuje svoje povídky… já teda o ničem takovém nevím..

  Jinak..to dělá hodně autorů..že vstupují do děje.. a já, když mě něco napadne, tak to tam prostě musím podotknout.. vím, že to někteří dělají, ale že zrovna Severka? To se mi nezdá..

  Ale já nechci, aby to bylo jako moje ostatní povídky, v tom to je, záměrně to píšu jiné..

 • nomisek  píše:

  je to moc super, mnohokrát jsem u toho dostala nezadržitelný záchvat smíchu… :)) což u mě ale není nijak zvlaštní… že?

 • čtvrtek+pátek=sobota  píše:

  ona píš  třeba: Sverus Snape se šampónem v ruce (pozn.S.S.: vidíte důkaz myju si vlasy!) ty do toho právě vkládáš i sebe a to se mi líbí. Ovšem opravdu rě nechci nijak obviňovat, že kopíruješ – já vím, že ty to něděláš :-)

  P.S: Potěšilo by mě, kdyby se to už více neerozmazávalo :-)

 • Martula  píše:

  zase skvělý, nemám slov. Tedy přesně nemám jiných slov:))

 • kiki  píše:

  rychle dalsi kapitolu

 • Blanch  píše:

  jo tohle..no, tak to je zase něco jiného..to jsou poznatky, to moje jsou rýpavé komentáře :))

 • Blanch  píše:

  kiki:  mimochodem, byla bych ti velice vděčná…kdybys krotila svůj slovník.. Nejsem zvyklá na takové jednání a nebudu ho ani trpět..

 • Terulka  píše:

  Hoj Blanch… jak jsi říkala to s tou Opavou… nebyl to žert? Ptala jsem se Kristýny (trenérky) a ta říkala, že jestli chci, tak klidně… nebyla to sranda, že ne:o))))

 • Francis  píše:

  Fakt sqělý. Trochu mě tam ruší ty Tvoje rozhovory se Snapem, ale alespoň je to originální. Už se těším, co bude dál… :-)

 • Siriusska  píše:

  Ahoj Blanch! Mám na tebe jednu otázku. Jak přenášíš povídky z Wordu na blog? Teda napíšeš to prvně na Wordu a pak to přepíšeš celý sem???

 • HPGirl  píše:

  Siriusska: to se dělá kopírováním, ne?

 • Maewe  píše:

  Ty, rychle prosím napiš další kapitoly jinak nevím jak to se mnou bude

 • Phyll  píše:

  "Maewe": hm.. mám o tobě svý mínení.. a není zrovna nejlepší.

 • Blanch  píše:

  :))))))))

  Já to z wordu prostě zkopíruju nsem..toť vše

  Phyl: aaaale :)) Maerwe je přece slečna dokonalá…

 • Siriusska  píše:

  Aha… Děkuju:)

 • sabik  píše:

  Ahojky Blanch…pěkný se ti to povedlo, kdy bude další povídka?

 • Blanch  píše:

  asi dneska

 • Emily  píše:

  Wow… no vyvíjí se to dost zajímavě… :)) Je to pěkný… Moc.. Ale neopomněla si na 13. komnatu, že ne? 🙂 Jinak pokračuj.. Těšim se na další díly… 🙂

 • Selin.Prince  píše:

  jj husty mazec sqwely tag supem kdy bude pokraco????

 • Terulka  píše:

  Blanch, kde je to pokráčko???

 • Blanch  píše:

  Omlouvám se, ale včera jsem byla moc unavená. Přišla jsem po flámu a nevyspaná, takže jsem neměla ani náladu a ani mi to nemyslelo.. napsala jsem polovinu a sekla jsem s tím. Vážně se to nedalo.

 • cho  píše:

  trapný

 • Terulka  píše:

  Blanch: to je jedno, aspoň, že někdy bude, že?:o)

 • Phyllis  píše:

  Blanch: slečna dokonalá :))) heh, vystihla jsi jí přesně :)))

  Cho: tak proč to čteš?

 • Blanch  píše:

  Parodie jsou od toho, aby byly trapné, Cho? To snad nevíš? Poukazují právě na ty trapné věci..teda v mém případě určitě..

  Terul: někdy určitě

 • Martula  píše:

  Ty jo máš tu docela dost čtenářů. Je vidět, že prostě píšeš dobře.

 • Blanch  píše:

  Martul ale prd.. to jsou pořád dokola ti stejní lidi..  a taky jsem na blogu o něco dýl než ty a taky mám víc článků, na které jsem vydáváním upozorňovala..počkej za nějakou dobu budeš na tom stejně

 • Sinaktyr  píše:

  nahodou… já jsem nová:-)… pardon, že se míchám do hovoru…:-)

 • Blanch  píše:

  :)) Tak promiň.. ale jeden človíček to taky nevytrhne :))

 • Lelli  píše:

  Blanch: Buď ráda, že máš věrné čtenáře, ne?

 • Blanch  píše:

  Tak to samozřejmě ráda jsem, jen říkám, že jich tu není tolik, jak to vypadá :))) To se jen rozvíjí diskuse.. :)))

 • Terulka  píše:

  To jo, ale já si myslím, že my s Verulkou pár stálých čtenářů máme, ale takovéhle diskuse u nás nejsou… jo a ptala jsem se tě, jak je to u vás s tím krasobruslením, asi sis nevšimla:o)))))

 • Blanch  píše:

  krasobruslení? Tady myslím nic takového není..teda..nějaké odíly tu jsou, ale že by tu byly exhibice či něco podobného, nevím o tom. Ale mám jednu perličku. Náš stadion je nejstarší krytí zimní stadion v republice. Dokonce byl první v Evropě 🙂

 • Terulka  píše:

  Potlesk!!!… říkalas něco o vystoupení… no nic, asi bych se tam stejně nedostala… bydlím na druhém konci republiky…

 • Blanch  píše:

  já vím..ale tvoje soukromé by se zařídit dalo, ne? :)))

 • Terulka  píše:

  to nevím… to by chtělo pronajmout led, a nevímcoještě.. bylo by to dost složitý a na to já zas tak dobře nejezdím..

 • Blanch  píše:

  Teď jsem si říkala, který blázen tu přispěl tak brzy ráno.. cvoku :)) Tak brzo lízt zrovna ta tenhle blog.

  No, zimák by ti myslím byl k dispozici :)) Jenže já už dávno nevím, jak to tam probíhá. Nebyla jsem tam taak dva tři roky..

 • Terulka  píše:

  Jakej blázen? vstávám v 6:15 a pak jdu hned na půl hodinky na net…:o) ty jseš zase blázen, že píšeš povídky ve dvě ráno, nebo kdy:o)))

  Tak to jsi tam nebyla hezky dlouho…:o)) já nevím, nejdřív toho musím víc umět:o)))

 • Blanch  píše:

  heh..tak to raději ještě spím, než abych lezla na počítač..půlhodinka spánku navíc..

 • Terulka  píše:

  Já bych stejně nemohla spát, pak bych byla vynervovaná, že nestihnu autobus… já už jsem prostě naučená vstávat brzy:o)))

 • Blanch  píše:

  no, to já ne..já jsem hrozný spáč.. :))) O víkendu vstávám ve dvanáct..

 • Terulka  píše:

  ježiš, to já bych nedokázala:o) nevím, jak to dělám, ale čím později si jdu lehnout, tím dřív vstávám… jednou jsem šla spát v půl jedný (v noci:o))) a probudila jsem se ve čtvrt na pět… klidně bych vstávala i tak brzo, ale přinutila jsem se ještě spát, abych pak náhodou nebyla unavená:o)))

 • Francis  píše:

  Každej den se sem chodim dívat, jestli nepřibyla další kapitola. Já už to snad nevydržim, umírám zvědavostí, jak se to vyvine… :-)

  P.S.: Snad se brzo dočkám

 • Blanch  píše:

  o víkendu slibuju..nejpozději o víkendu.. fakt!! Čestný pionýrský..

 • Lelli  píše:

  Francis: Každý den? No, já jsem taky aspoň 5x denně…

  Blanch: Tak to už aby byl víkend… Když si uvědomím, že je teprve úterý….. ale jo, to se nějak vydrží…

 • Blanch  píše:

  No, jelikož jsem marod, taxi možná najdu čas to sem všechno přepsat.. já to mám na papíře všechno..

 • Terulka  píše:

  Lelli: já sem chodím asi stejně často jako ty:o))

  Blanch: tak to je skvělý… a hele, zase je něco kolem sedmý ráno:o))

 • Blanch  píše:

  no jo…už mě to nepřekvapuje, Terulko :)))

 • Francis  píše:

  Lelli: Tak já se polepším… :-)

 • Lelli  píše:

  Francis: Tak to bys měla!!! =)))

 • Terulka  píše:

  Jo a mám nový blog, ten minulý, co byl jen můj jsem zrušila… neměla jsem na něj čas… tak mám nový a ten bude hlavně s mými povídkami… adresa je ginn-ter.blog.cz   trochu divná, ale nic lepšího jsem teď nevymyslela… Verulka má taky nový blog, máme ho na všehochuti v Oblíbených stránkách

 • Terulka  píše:

  Jo a…:o) Blanch, zkouším dělat ty stránky v Microsoft FrontPage, je to možný??

 • Terulka  píše:

  Blanch??? Jsi tu???

 • Blanch  píše:

  jo, je to možný..taky je dělám v tom programu…

 • Terulka  píše:

  Tak to je skvělý…

 • Blanch  píše:

  mám ho nejraději..

 • Summer  píše:

  Ahoj Blanch, nebydlíš náhodou někde blízko Nového Jičína? Včera jsem tě totiž viděla v autobuse – teda spíš tvé dvojče. Myslím, že jsi psala, že jsi z Moravskoslezského kraje…. No to jen tak…. Člověk nikdy neví….

 • Terulka  píše:

  Blanch: já taky… s html to ještě moc neumím, takže to dělám podlě mě tím nejjednodušším způsobem…

 • Blanch  píše:

  Summer no..pokud to bylo mé dvojče podle fotek, co tu mám..tak to si mě opravdu neviděla, protože mám te'd vlasy na fialovo a na krátko :)))

  Jinak..bydlím v Opavě, takže to zase tak daleko není, ale zase tak blízko taky ne :)))

 • Summer  píše:

  No tak to dvojče se ti už bohužel moc nepodobá. Škoda vážně jsem si myslela, že jsi to ty. Ty máš vážně vlasy na fialovo? Moje ségra je měla taky fialové, ale teď už je zase zrzka :))

 • Blanch  píše:

  :)) Jj..já už měla tolik barev na hlavě, že mi schází už jenom křiklavě zelená 🙂

  Měla jsem modré, červené, zrzavé, odbarvené na blond, načerno, na světle hnědo, tmavě hnědo.. já jsem jinak přírodní blond 🙂 jo a světle fialové, šedé.. no a teď na tm. fialovo :)))) Já ráda experimentuju 🙂

 • Summer  píše:

  Ty teda experimentuješ ve velkém. To  já měla obarvený vlasy jen párkrát a to jednou byl jen takový nenápadný melír. Mám totiž dost tmavé vlasy a většinou mi barvy nechytají – a nikdy bych se neodbarvila, takže zůstávám přírodní brunetka :))

 • scratt  píše:

  to je prdéééél :DDD

 • Blanch  píše:

  Já si je tedabarvím jen šampóny :))

 • Glum  píše:

  Hezký.

 • Phoebe  píše:

  no sevie?????????????co to děláš?????

 • Julie  píše:

  Ty si svědomí Sevieho,ne?Je to zábavnější než normální povídky tady se musím častěji smát.

 • Blanch  píše:

  Hlavně je to parodie, takže nje to tak psané schválně 🙂

 • Julie  píše:

  A hlavně pěkně.Měla bys těch parodií psát víc.

 • Blanch  píše:

  No..já raději tragédie 🙂

 • Julie  píše:

  Ale stejně nějaká ta parodie navíc by neuškodila:)

 • Blanch  píše:

  třeba někdy časem :))

 • Julie  píše:

  třeba:)

 • Verč@  píše:

  Ty jo….važně…drsny…kdyby tohle udělal někdo mě…tak bych se opravdu velice na***la

 • Blanch  píše:

  :)))

 • Zuzka  píše:

  Fakt skvělý!

 • Amylee  píše:

  T-H-E B-E-S-T PROSTĚ SKVĚLÝ Á SE TU ŘEŘU JEˇD SEVIE JEˇD….jo a pozdryvuj Sevoška a zeptej s eho jestli někdy npokecá :-DD

 • Amylee  píše:

  T-H-E B-E-S-T PROSTĚ SKVĚLÝ Á SE TU ŘEŘU JEˇD SEVIE JEˇD….jo a pozdryvuj Sevoška a zeptej s eho jestli někdy npokecá :-D

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code