Ikony do reklam

Když se tak dívám na společnou reklamu blogu, kterou se blogy propagují, kam blogeři vkládají svoje buttony, dost často se stává, že v náhledu není žádný button, ale jen „neexistující“ obrázek. Tak mě to přivedlo na myšlenku udělat pár buttonů pro ty, kteří by chtěli mít odkazovací ikonu na blog/web, ale neví, jak na to, nebo prostě třeba jen chtějí do té reklamy něco vložit.
Nadepsat přezdívku do buttonu lze i obyčejným kreslením v počítači, takže pokud by chtěl někdo na button své jméno, nemusí nutně vlastnit žádný grafický program.

Je to jen taková drobná blbost, kterou možná nikdo nevyužije, ale kdo ví, někomu se může hodit, byť i bez nicku.
Jinak v rubrice rámečky na buttony/grafika jsou i ukázky rámečků, které jsem v minulosti dělala, takže jsou tam vytvořené buttony, které lze k tomuto účelu využít také.

Tyto buttony jsou v běžném rozměru 100/35 pixelů.
A teď už to smetí…

4 komentuje Ikony do reklam

 • Layouty od Kačky  píše:

  vôbec to neni smetí :D však skoro každý má ten button úplne na fekálnu hmotu :D

 • Blanch  píše:

  [1]: Já jsem to nechtěla napsat tak… expresivně :D, ale tohle ostatně taky není žádný poklad, prostě takové obyčejné ikony.

 • Gaz  píše:

  Takový dar pro chudé, ale moc hezký a šlechetný. 🙂

 • Blanch  píše:

  [3]: Z nouze ctnost 🙂

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code